ČESKÉ BUDĚJOVICE 7, ROŽNOV - JIH
P Ř I P R A V U J E M E
REZIDENCE   VIVALDI

Motto: "Nemusíme říkat, že všechno je pomíjivé. Když se nás pravdivě dotkne i to nejpomíjivější, probudí v nás to, co je nepomíjející."


ZÁKLADNÍ INFORMACE K INVESTIČNÍMU ZÁMĚRU

Jedná se o celkem 4 bytové domy REZIDENCE VIVALDI v centru „Sluneční čtvrti“-Rožnov jih, České Budějovice 7.

Každý bytový dům je navržen s celkem 16-ti bytovými jednotkami /s přiměřenými podlahovými plochami /2x 4+KK, 4x 2+KK, 10x 3+KK/ ve třech podlažích s výtahem a jedním či dvěma nebytovými prostory /kanceláře, služby, obchod/ v přízemí domu společně s technickým zázemím, kolárnou a sklepy; domy mají svá krytá i venkovní parkovací stání včetně okolních veřejných stání.

Záměrem investora /INVY s.r.o./ a autora projektových podkladů /Brůha a Krampera, architekti, spol. s.r.o./ je navržení a realizace funkčních a nápaditých kvalitních staveb rozpoznatelných od současné běžné stavební produkce.

Jednotlivé bytové domy budou stavěny kontinuálně v pořadí dle jejich viz. výše označení A, C, B, D s předpokladem zahájení stavby 1. domu - jaro 2018.

Veškerá základní technická vybavenost v těsném okolí bytových domů je připravena, realizace autobusové zastávky a cyklostezky u Lidické třídy se předpokládá již v roce 2017.

Duchovní vizí investora je ušlechtilý cíl v oblasti možnosti kvalitního bydlení a poskytování služeb v okrajové městské oblasti statutárního města s neformálním jasně definovaným úmyslem: „bydlení pro slušné lidi“.

Pozn.: Další potřebné informace pro naše klienty budou na těchto stránkách zveřejňovány postupně a s dostatečným předstihem.